Ağırlıklı olarak yönetim bilimleri alanında yayın yapan Emerald Yayınevine ait Emerald eJournals Premier KoleksiyonuEmerald Yayınevi yönetim bilimleri alanında uzman uluslararası bir yayınevidir.Premier edergi paketinde Emerald ın bütün dergileri yer almaktadır. Dergilerin ana konuları; işletme, yönetim, ekonomi, strateji, pazarlama, maliye, finans, insan kaynakları, öğrenme, kurumsal çalışmalar, bilgi yönetimi, operasyonlar, lojistik, kalite, çevre yönetimi, kamu yönetimi, eğitim, sağlık ve sosyal bakım, mühendislik.Bu veritabanında 309 dergiye tam erişim sağlanmaktadır.

Erişim İçin Tıklayınız...

Kullanım Klavuzu İçin Tıklayınız...

Dergi Listesi İçin Tıklayınız...

TARİH VE SAAT

VETİS VERİ TABANLARINA KAMPÜS DIŞI ERİŞİM 

FOTO GALERİ

CANLI DESTEK

Canlı Destek bölümü okuyucularımızın hizmetine girmiştir. Her türlü soru ve önerilerini sağ alt köşede bulunan Canlı Destek bölümüne yazabilirler.

ONLİNE RANDEVU BAŞVURU FORMU

Online Randevu Başvuru Kaydı hizmete girmiştir. Okuyucularımız Kütüphane hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayıp randevu oluşturabilirler. 

İLETİŞİM

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, El-Battani Kütüphanesi, Osmanbey Yerleşkesi, Şanlıurfa-Mardin Karayolu Üzeri 18.Km, 63300 Haliliye/Şanlıurfa
Telefon - Santral: +90 414 318 3483 Faks: +90 414 318 31 94

E-mail: kutuphane@harran.edu.tr