Elsevier Clinical Key, Elsevierin tum tıbbi ve cerrahi icerigini -1180' den fazla kitap 610' dan fazla en saygın dergi, TUM Medical ve Surgical Clinics of North America dergileri, 860'tan fazla klinik monografları, 2930'dan fazla ilaç monografları, 4900'dan fazla uygulama rehberi, 9000' den fazla hasta eğitim materyali, 18000'den fazla cerrahi ve tıbbi müdahele videosu, 2,4 milyondan fazla resim, tablo ve grafik içeriği bir araya getirerek ve uygulama rehberleri, hasta eğitici broşürler ve MEDLINE nin tamamı gibi diğer değerli içeriklebirleştirerek gerçekleştirmektedir. Bu veritabanı bilgi arama motorundanya da size tek türde bilgi sunan bir hasta başı aracından fazlasıdır.Bu tıp uzmanlarının bilgiyi ve cevapları nasıl aradıklarını anlamak için tasarlanmış ilk akıllı klinik bilgi motorudur.

Erişim İçin Tıklayınız...

Dergi Listesi İçin Tıklayınız...

TARİH VE SAAT

VETİS VERİ TABANLARINA KAMPÜS DIŞI ERİŞİM 

FOTO GALERİ

CANLI DESTEK

Canlı Destek bölümü okuyucularımızın hizmetine girmiştir. Her türlü soru ve önerilerini sağ alt köşede bulunan Canlı Destek bölümüne yazabilirler.

ONLİNE RANDEVU BAŞVURU FORMU

Online Randevu Başvuru Kaydı hizmete girmiştir. Okuyucularımız Kütüphane hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayıp randevu oluşturabilirler. 

İLETİŞİM

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, El-Battani Kütüphanesi, Osmanbey Yerleşkesi, Şanlıurfa-Mardin Karayolu Üzeri 18.Km, 63300 Haliliye/Şanlıurfa
Telefon - Santral: +90 414 318 3483 Faks: +90 414 318 31 94

E-mail: kutuphane@harran.edu.tr