VETİS – KAMPÜS DIŞI ERİŞİM SİSTEMİ
 
VETİS’in araştırmacılar tarafından kullanılabilmesi için kullanacak kişilerin Yordam BT Kütüphane Otomasyonu içerisinde yer alan üye modülünde kayıtlı ve aktif olmaları gerekmektedir. Eğer kurumunuzda tek şifre sistemi kullanılıyor ve VETİS’e entegre ise, üye kaydınız olmadan da oturum açabilirsiniz. Kayıt işlemini VETİS sizin için otomatik olarak yapar.
 
Yordam BT Kütüphane Otomasyonu üye modülünde kayıtlı olan kullanıcı adı ve şifrenizi, kayıtlı değilseniz ve tek şifre kullanıyorsanız kurum tarafından size verilen kullanıcı adı ve şifrenizi girerek oturum açabilirsiniz.
 
Araştırmacılar Yordam BT Kütüphane Otomasyonu üye modülünde yer alan üyelik(kullanıcı adı, şifre)
Oturum açtıktan sonra sol taraftan gelen menü içerisinden VETİS bağlantısına  tıklayarak ilgili veritabanına ulaşabilirsiniz.
 
Araştırma yapmak istediğiniz herhangi bir veritabanına tıkladığınızda VETİS eklentisini kurmanız gerekmektedir.
 
Chrome veya Fİrefox kullanılması zorunludur.
 
Eklentiyi kurduktan sonra tarayıcınız otomatik yenilenecektir.Yenilenmez ise f5 ile sayfayı yenileyebilirsiniz. VETİS uygulamasını dünyanın her yerinden her an kullanabilir ve veritabanına sınırsız bir şekilde erişebilirsiniz.

  Veritabanı Erişim ve İstatistik Sistemi için Tıklayınız...

 

TARİH VE SAAT

VETİS VERİ TABANLARINA KAMPÜS DIŞI ERİŞİM 

FOTO GALERİ

CANLI DESTEK

Canlı Destek bölümü okuyucularımızın hizmetine girmiştir. Her türlü soru ve önerilerini sağ alt köşede bulunan Canlı Destek bölümüne yazabilirler.

ONLİNE RANDEVU BAŞVURU FORMU

Online Randevu Başvuru Kaydı hizmete girmiştir. Okuyucularımız Kütüphane hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki linki tıklayıp randevu oluşturabilirler. 

İLETİŞİM

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, El-Battani Kütüphanesi, Osmanbey Yerleşkesi, Şanlıurfa-Mardin Karayolu Üzeri 18.Km, 63300 Haliliye/Şanlıurfa
Telefon - Santral: +90 414 318 3483 Faks: +90 414 318 31 94

E-mail: kutuphane@harran.edu.tr